Sosyal Medya

124Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Keyfi

Sesli Chat ile dünya ayaklarınızın altında dönüyor ise tek yapmanız gereken sohbet'e başla butonuna tıklayarak sohbet odalarımızda deli dolu kullanıcılarla tanışıp arkadaş edinmek artık çok kolaylaştırıldı.  Eğer hayatınızda sizler ile birlikteliğini sürdürebilicek arkadaş, sevgili veya fikirlerinizi sorunlarınızı anlatabilmek istediğiniz birilerinin olmasını düşünüyorsanız sesli dj ile destek ve sorunlar ekibi ilgilenmektedir. Güzel vakit geçirip vaktinizi bilgisayar aracılığıyla hem beyin olarak dinlendirebilir, hemde arkadaşlık edinebilirsiniz.

Buradaki kullanıcılar hep bir arayış içerisinde olduğundan dolayı her kullanıcının bakış açısı hemen hemen aynı sadece hareket ve karakterleri farklıdır. İnsanların yapısı sohbet'e her daim ağırlıklıdır. Seslisohbet ederken karşılıklı müzik dinleyebilir veya arkadaşlarınıza canlı müzik eşliğinde sesinizi ve duygularınızı şarkılarla'da anlatabilirsiniz.

Sesli Chat Müzik doğanın ve evrenin yapısı her zaman huzur ile sağlık ile başlar. Müzik nasıl ki ruhunuzu dinlendiriyor ise aynı zamanda besler. Duygularınızı düşüncelerinizi değiştirebilirken, karakterinizide tıpkı hayallerinize benzetme çabasına girebilirsiniz. Sesli chat müzik ile hayat anlatılmaz, burada yaşamalısınız.

Sesli Chat Mikrofon özelliği tüm kulanıcıların ortak bir donanım aracıdır. Her kullanıcının belirli dakikalar veya sınırsız dakikalar ile odalar içerisinde bulunan tüm kullanıcılarla vakit geçirmesini sağlarken müzik dinletme özelliğinede sahiptir. Canlı müzik ve şiirler eşliğinde devam eden sohbet sitemiz sizlerle renk bulup googleye yansımaktadır.

Ses Ayarları Donanımı birçok kullanıcının ortak problemi ses sorunlarıdır. İçeride bulunan kullanıcılara mikrofonda sohbet veya müzik dinletebilmek için. Bilgisayarınızın özelliklerine göre ses driverlarını yüklemeniz gerekmektedir. Realtek Hd Output ve kamera driverları donanım olarak sesli chat'e uyumlu olması gerekmektedir.

Yazar : 102
12 Oca Ctesi 11:38
707 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar