Sosyal Medya

124Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Kamera

Sesli Chat Kamera  ile vaktinizi karşılıklı ve anlık görüntü yakalama keyfini sürdürün. Binlerce kullanıcı sitemizi ziyaret ederken bay, bayan arkadaş ayırt etmeksizin belirli odalar üzerinde kullanıcılar odalar içerisinde kameralı sohbeti ile 7/24 online kullanıcılar bulunmaktadır. 

Kamera bir sitenin en önemli noksanlarından biri olarak seçilmiş olup hemen hemen bütün kullanıcıların kullandığı bir donanımdır. Görüntülü konuşma karşınızdaki kişinin karakteri ve tarz'ını görebildiğiniz için az çok karakterini kamera ile anlayıp arkadaşlık ilişkilerinizi güçlendirmenize yardımcı olur. 

Dünya üzerinde giriş yapan kullanıcılar arama motorlarında sesli dj ile karşılaşmış veya rastgelmemiştir. Her aramıza katılan kullanıcılar rumuzu ile kayıt olup bir başkasının kullanmamasının önüne geçmiş ve arkadaş ortamları sürekli seviyeli ve saygı sevgi çerçevesi içerisinde ilerlemektedir. Elit bir sesli chat sitesi olarak bilinen seslidj zirveyi sizlerle birlikte yaşıyorken yılların en önemli dostluk ve arkadaşlık sitesi olarak bilinir. Sohbet seviyesi düşük kullanıcılar ve utangaç kullanıcılar aramızda bulunduğunda dışlanıp küçük düşürülmez, tam tersine kullanıcıya yardımcı olup aralarına almak çabasına girerler. Bu sayede ilk kez bile girmiş bir bay, veya bayan kullanıcı kendini yanlız hissetmez sohbete katılmaya odaklanır.

Yazar : 102
19 Oca Ctesi 13:26
613 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar